KURUMSAL

Anasayfa
KURUMSAL
KURUMSAL

ÖZKAYNAK MAKİNE

Firmamız 1987 yılında Kasım Adsan tarafından kurulup, Ankara Yeni Sanayi Bölgesi’nde hizmet vermeye başlamıştır. Daha sonra, Türkiye’nin büyük bir sanayi girişimi olan Ostim Organize Sanayi Bölgesi’nde 1994 yılında ilk şubesini açmıştır. İlk olarak kuruluş amacı kaynak makineleri ve yardımcı materyallerini müşterilerine sağlamak olan firmamız; 1996 yılında teknik servis hizmeti ve torch ve yedek parça imalatını bünyesine eklemiş, 2008 yılında distribitörlükler ve yetkili servislikler alarak ürün ve hizmetlerini taçlandırmıştır. 2015 yılından itibaren Utku Adsan tarafından yönetilen firmamız birçok sektöre yatırım yaparak ülkemize katma değer sağlamaya devam etmiştir. 3 farklı sektörde halen üst düzeyde ürün ve hizmet sunmakta olan firmamız; bünyesinde barındırdığı idari personel, yatırım uzmanları, alanında uzman teknik personel, satış ve pazarlama uzmanları ile değerli müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine karşılık vermektedir.

Bulunduğu her sektörde ürün ve hizmet kalitesinden ödün vermeyerek ve bu kaliteye en uygun fiyat politikası uygulayarak çalışmalarımızı sürdürmekten ve yurtiçi ve yurtdışı müşterilerimize hizmet vermekten gurur duymaktayız.

UTKU ADSAN

Utku Adsan, 1992 yılında Ankara da doğmuş ilk ve orta öğretimini burada tamamlamıştır. Lise öğrenimini Ankara Anadolu Lisesi (İngilizce) nde , Yüksek öğrenimini ise Çankaya Üniversitesi İşletme(İngilizce) de başarıyla tamamlamıştır, üniversite hayatı boyunca Öğrenci Konseyi Kampüs Başkanlığı (2 Yıl), Sosyal sorumluluk topluluk başkanlıkları(3 Yıl) yapmıştır. 2010 yılında başladığı çalışma hayatında birçok departmanda çalışmış, 2015 yılından itibaren Özkaynak Mak. San. Ve Tic. Ltd. Şti. nin Genel Müdürü olmuştur ve günümüzde bu görevini sürdürmektedir. Bunun yanında halen Adsan Yatırım İnşaat A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanlığı ve Balad Motorlu Araçlar Yönetim Kurulu Başkanlığı görevlerini yürütmekte ve sivil toplum kuruluşlarında aktif olarak rol almaktadır.

VİZYON

"İstikrar içinde büyüyen, gelirini daha adil paylaşan, uzman teknik ve pazarlama kadrosunu en ileri teknoloji ile bütünleştirip daha geniş kitlelere uygun fiyat ve üst düzey ürün ve hizmetlerle ulaşan Özkaynak."

MİSYON

Giderek küreselleşen ve rekabetin arttığı bir dünyada, öncelikli amacımız; müşterilerimize maksimum fayda ve hizmet sağlarken, firmamız Özkaynak'a müşteri sadakati sağlamaktır. Ayrıca kaynaklarımızı etkin kullanarak, çevreye duyarlı, rekabet edebilir kalitede en uygun fiyatla en fazla ürün sağlayabilen, teknolojik yenilik ve gelişmelere açık, paydaşlarımızın beklentilerini karşılayan, hedef pazarlarda sürekli gelişerek ve büyüyerek müşterilerimizin sorun ve ihtiyaçlarına yönelik ürün ve hizmet sunmaktır.

HEDEFLERİMİZ

Mükemmeliyetçi bir yaklaşımla, her zaman en iyi hizmeti sunmayı amaçlayan ÖZKAYNAK MAKİNE LTD.ŞTİ.; tüm birimlerimizde proaktif ve yenilikçi yöntemlerle hareket eder, müşterilerimizden tedarikçilerimize kadar temas ettiğimiz her noktada beklentileri karşılarız. Ürünlerimizde ve hizmetlerimizde üstün kaliteye ulaşmak, temas ettiğimiz her noktada güvenilirliğin ve saygınlığın simgesi olmak önceliğimizdir. Şimdiye kadar attığımız her adımda bu çizgimizden taviz vermedik.

Referanslarımız